0
0| Kod towaru | FEB 176187 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADC41815 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 118 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADL141801 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 107037 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw naprawczy do przewodów, świeca żarowa |
| Liczba przewodów | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem zaciskowym |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176212 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 26685 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40219 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Kod towaru | MTG H1 396 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 156,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
| Kod towaru | MTG H1 993 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 117 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M8x1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 14 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324113 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324097 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324098 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
0| Kod towaru | FEB 176187 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADC41815 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 118 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADL141801 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 107037 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw naprawczy do przewodów, świeca żarowa |
| Liczba przewodów | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem zaciskowym |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176212 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 26685 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40219 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Kod towaru | MTG H1 396 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 156,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
| Kod towaru | MTG H1 993 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 117 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M8x1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 14 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324113 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324097 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324098 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
