00| Kod towaru | DEC A210032 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 67 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H97W07 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 55 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 74 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Kod towaru | DAC DFO3900 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | DEC A210032-S |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dostępny tylko w opakowaniu zbiorczym | |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 67 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0014 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586042 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,264 |
00| Kod towaru | DEC A210032 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 67 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H97W07 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 55 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 74 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Kod towaru | DAC DFO3900 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | DEC A210032-S |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dostępny tylko w opakowaniu zbiorczym | |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 67 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0014 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586042 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,264 |
00| Kod towaru | DEC A210032 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 67 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H97W07 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 55 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 74 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Kod towaru | DAC DFO3900 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | DEC A210032-S |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dostępny tylko w opakowaniu zbiorczym | |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 67 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0014 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586042 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,264 |
