00| Kod towaru | DEC A210011 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H90W17 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-2B |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
00
000| Kod towaru | VAL 586009 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Ciężar [kg] | 0,36 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103318 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,4 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
| Kod towaru | DAC DFO3400 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | DEC A210011-S |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dostępny tylko w opakowaniu zbiorczym | |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
00| Kod towaru | KOL 50013225 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wysokość 1 [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Kod towaru | SCT SM836 |
| Producent | SCT - MANNOL |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71,5 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
00| Kod towaru | DEC A210011 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H90W17 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-2B |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
00
000| Kod towaru | VAL 586009 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Ciężar [kg] | 0,36 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103318 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,4 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
| Kod towaru | DAC DFO3400 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | DEC A210011-S |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dostępny tylko w opakowaniu zbiorczym | |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
00| Kod towaru | KOL 50013225 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wysokość 1 [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Kod towaru | SCT SM836 |
| Producent | SCT - MANNOL |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71,5 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
00| Kod towaru | DEC A210011 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H90W17 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-2B |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
00
000| Kod towaru | VAL 586009 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Ciężar [kg] | 0,36 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103318 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,4 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
| Kod towaru | DAC DFO3400 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | DEC A210011-S |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dostępny tylko w opakowaniu zbiorczym | |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
00| Kod towaru | KOL 50013225 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wysokość 1 [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Kod towaru | SCT SM836 |
| Producent | SCT - MANNOL |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71,5 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
