0| Kod towaru | DEC A210015 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 183 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0031 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 181 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451203087 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 183 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
0| Kod towaru | JPN 10F9066-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 181 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
00| Kod towaru | KOL 50013156 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 91 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 185 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586056 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 175 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Ciężar [kg] | 0,758 |
0| Kod towaru | DEC A210015 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 183 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0031 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 181 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451203087 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 183 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
0| Kod towaru | JPN 10F9066-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 181 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
00| Kod towaru | KOL 50013156 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 91 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 185 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586056 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 175 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Ciężar [kg] | 0,758 |
