0
0| Kod towaru | PPF 3F0010 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 173 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 88 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CFF100114 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 180 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 8,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
| Kod towaru | DAC DFF4200 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 173 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 88 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
00| Kod towaru | DEC A120004 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 177 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 81 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 85 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
0
0| Kod towaru | JPN 30F9081-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 148 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
00| Kod towaru | KOL 50013182 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 81 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 177 |
0
0| Kod towaru | PPF 3F0010 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 173 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 88 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CFF100114 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 180 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 8,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
| Kod towaru | DAC DFF4200 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 173 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 88 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
00| Kod towaru | DEC A120004 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 177 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 81 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 85 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
0
0| Kod towaru | JPN 30F9081-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 148 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
00| Kod towaru | KOL 50013182 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 81 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 177 |
0
0| Kod towaru | PPF 3F0010 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 173 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 88 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CFF100114 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 180 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 8,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
| Kod towaru | DAC DFF4200 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 173 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 88 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
00| Kod towaru | DEC A120004 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 177 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 81 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 85 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
0
0| Kod towaru | JPN 30F9081-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 148 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
00| Kod towaru | KOL 50013182 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 81 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 177 |
