0
0| Kod towaru | JPN 40F9021C-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 173 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0| Kod towaru | PPF 4F0020C |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 173 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | DEC M110158 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 284 |
| Szerokość [mm] | 212 |
| Wysokość [mm] | 36 |
0
0
00| Kod towaru | HEN E2979LC |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 179 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | E2979LI |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | E2979LB |
| Kod towaru | DAC DFC0600W |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 173 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1093 |
0
00
00| Kod towaru | DEL TSP0325011 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 512 |
| Szerokość [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 35 |
0
0
0| Kod towaru | KAM 6080009 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Długość [mm] | 287 |
| Szerokość [mm] | 175 |
| Wysokość [mm] | 36 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F402201 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 287 |
| Szerokość [mm] | 175 |
| Wysokość [mm] | 36 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F501801 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 287 |
| Szerokość [mm] | 175 |
| Wysokość [mm] | 36 |
0
0| Kod towaru | JPN 40F9021C-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 173 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0| Kod towaru | PPF 4F0020C |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 173 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | DEC M110158 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 284 |
| Szerokość [mm] | 212 |
| Wysokość [mm] | 36 |
0
0
00| Kod towaru | HEN E2979LC |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 179 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | E2979LI |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | E2979LB |
| Kod towaru | DAC DFC0600W |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 173 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1093 |
0
00
00| Kod towaru | DEL TSP0325011 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 512 |
| Szerokość [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 35 |
0
0
0| Kod towaru | KAM 6080009 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Długość [mm] | 287 |
| Szerokość [mm] | 175 |
| Wysokość [mm] | 36 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F402201 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 287 |
| Szerokość [mm] | 175 |
| Wysokość [mm] | 36 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F501801 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 287 |
| Szerokość [mm] | 175 |
| Wysokość [mm] | 36 |
0
0| Kod towaru | JPN 40F9021C-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 173 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0| Kod towaru | PPF 4F0020C |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 173 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | DEC M110158 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 284 |
| Szerokość [mm] | 212 |
| Wysokość [mm] | 36 |
0
0
00| Kod towaru | HEN E2979LC |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 179 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | E2979LI |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | E2979LB |
| Kod towaru | DAC DFC0600W |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 173 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1093 |
0
00
00| Kod towaru | DEL TSP0325011 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 512 |
| Szerokość [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 35 |
0
0
0| Kod towaru | KAM 6080009 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Długość [mm] | 287 |
| Szerokość [mm] | 175 |
| Wysokość [mm] | 36 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F402201 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 287 |
| Szerokość [mm] | 175 |
| Wysokość [mm] | 36 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F501801 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 287 |
| Szerokość [mm] | 175 |
| Wysokość [mm] | 36 |
