0
0
0| Kod towaru | ABS 220596 |
| Producent | A.B.S. |
| Opis | sworzeń wahacza |
| Średnica [mm] | 44 |
| Wymiar stożka [mm] | 22 |
| sparowany numer artykułu | 220596 |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | ASH 72-03-353R |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH 73-03-326 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | sworzeń wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość zabudowy [mm] | 81 |
| Średnica [mm] | 44 |
| Średnica zabudowy [mm] | 22 |
0
00
00| na dole, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DEL TC3630 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Materiał | blacha stalowa |
| sparowany numer artykułu | TC3629 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Długość [mm] | 530 |
| Szerokość [mm] | 410 |
| Wysokość [mm] | 110 |
0
00
00| Kod towaru | DEL TD1858W |
| Producent | DELPHI |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 12 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 41 |
| Grubość 1 [mm] | 64 |
00| z przodu, Oś przednia, na dole | |
| Kod towaru | FBE MZAB-CX7S |
| Producent | FEBEST |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
00| z tyłu, Oś przednia, na dole | |
| Kod towaru | FBE MZAB-CXBX |
| Producent | FEBEST |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
0
0
0| Kod towaru | GSP 516551 |
| Producent | GSP |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| dla numeru OE | EG21-34-300D |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80,2 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 28,9 |
| Wysokość [mm] | 79,8 |
0
0
0| Kod towaru | GSP 517767 |
| Producent | GSP |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| dla numeru OE | EG21 34 470 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 40,7 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| Wysokość [mm] | 63,5 |
000| na dole, Oś przednia | |
| Kod towaru | NTY ZTP-MZ-040A |
| Producent | NTY |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | na dole |
000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | NTY ZWD-MZ-104 |
| Producent | NTY |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| sparowany numer artykułu | ZWD-MZ-105 |
0
0| Kod towaru | OYO 30Z3082-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
0
00
00| Kod towaru | DEL TC3655 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | sworzeń wahacza |
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 22mm |
| Długość [mm] | 47 |
| Szerokość [mm] | 47 |
| Wysokość [mm] | 78 |
00| Oś przednia, na dole | |
| Kod towaru | FBE 0520-CX |
| Producent | FEBEST |
| Opis | sworzeń wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
00| z prawej, Oś przednia, na dole | |
| Kod towaru | FBE MZAB-CXBR |
| Producent | FEBEST |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
0| zewnętrzny, na dole, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 182626 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| sparowany numer artykułu | 182625 |
| Wymiar stożka [mm] | 22 |
| Materiał | blacha stalowa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskami gumowymi |
| Informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
0| Kod towaru | GSP S062076 |
| Producent | GSP |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| sparowany numer artykułu | S062075 |
| Wymiar stożka [mm] | 22 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tuleją łożyska |
| Informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
000| Oś przednia, na dole | |
| Kod towaru | NTY ZSD-MZ-019 |
| Producent | NTY |
| Opis | sworzeń wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
000| z prawej, Oś przednia, na dole | |
| Kod towaru | NTY ZTP-MZ-041C |
| Producent | NTY |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
0| na dole, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SRL 458138 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
0
00
00| Kod towaru | DEL TC3655 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | sworzeń wahacza |
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 22mm |
| Długość [mm] | 47 |
| Szerokość [mm] | 47 |
| Wysokość [mm] | 78 |
00| Oś przednia, na dole | |
| Kod towaru | FBE 0520-CX |
| Producent | FEBEST |
| Opis | sworzeń wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
00| z prawej, Oś przednia, na dole | |
| Kod towaru | FBE MZAB-CXBR |
| Producent | FEBEST |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
0| zewnętrzny, na dole, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 182626 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| sparowany numer artykułu | 182625 |
| Wymiar stożka [mm] | 22 |
| Materiał | blacha stalowa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskami gumowymi |
| Informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
0| Kod towaru | GSP S062076 |
| Producent | GSP |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| sparowany numer artykułu | S062075 |
| Wymiar stożka [mm] | 22 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tuleją łożyska |
| Informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
000| Oś przednia, na dole | |
| Kod towaru | NTY ZSD-MZ-019 |
| Producent | NTY |
| Opis | sworzeń wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
000| z prawej, Oś przednia, na dole | |
| Kod towaru | NTY ZTP-MZ-041C |
| Producent | NTY |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
0| na dole, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SRL 458138 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
