0
00
00| Kod towaru | MON C2513S |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | Siła tłumienia regulowana elektronicznie |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK194 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK163 |
| Ciężar [kg] | 2,5 |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| Długość opakowania [cm] | 59,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 20,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 21,2 |

000| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | NTY A-VW-000 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z zawieszeniem DCC |
| Układ amortyzacji | Siła tłumienia regulowana elektronicznie |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 35112 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 1K0412303B |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 64 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 28 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 56 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 23 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 35114 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 55 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 52 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 20 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 35128 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 1K0412303M |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 81 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 67 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 23 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 35132 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Masa [g] | 128 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 28 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 35194 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| wymagana liczba | 2 |
| Masa [g] | 839 |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 35195 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 1K0412331E |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 1269 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37485 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 193 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 66 |
| Średnica 1 [mm] | 63,6 |
| Średnica 2 [mm] | 74 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37487/1 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | łożysko walcowe, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 6N0412249C |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 290 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37487/12 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 6N0412249D |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Liczba na oś | 1 |
| Masa [g] | 582 |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37487/2 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | łożysko walcowe, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 6N0412249B |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Liczba na oś | 1 |
| Masa [g] | 684 |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | SKF |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37519 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 1K0412303F |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 55 |
| wymagana liczba | 2 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 62 |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 37660 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Masa [g] | 80 |
| Grubość [mm] | 58 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37675 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 91 |
| Średnica 1 [mm] | 27 |
| Średnica 2 [mm] | 23 |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 37676 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 1K0412303G |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 101 |
| Grubość [mm] | 90 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 25 |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 37684 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Materiał | Guma / metal |
| Masa [g] | 856 |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska kulkowego |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 37936 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 87 |
| Grubość [mm] | 85 |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 37939 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 98 |
| Grubość [mm] | 70 |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 37961 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 5N0412303A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 92 |
| Grubość [mm] | 89 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50491 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 1K0412303L |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 170 |
| Numer komponentu | 2 |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 50492 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 450 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50510 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Guma |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 379 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50513 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 238 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50516 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 302 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50569 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 231 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50589 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 225 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50591 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 1K0412303E |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 206 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 51017 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Masa [g] | 270 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 51018 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 282 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 51020 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 152 |
| Numer komponentu | 4 |
| Szerokość [mm] | 70 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 51081 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 314 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 51082 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Podwozie | dla pojazdów z elektroniczną kontrolą amort. uderzeń |
| Masa [g] | 466 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 51123 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 126 |
| Numer komponentu | 2 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 51124 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 279 |
| Numer komponentu | 4 |
