00| Oś przednia, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | ASH SMA0001 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Szerokość [mm] | 44 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 35,0 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 107 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | DEC D600061 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 71051/2 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 1042 |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 71052 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 480 |
0
000
0000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB SM5589 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | LMI 36197 01 |
| Producent | LEMFORDER |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| alternatywny zestaw naprawczy | 36198 01 |
| sparowany numer artykułu | 36195 01 |
| dla numeru OE | C236-34-390 |
| dla numeru OE | C236-34-390A |
| dla numeru OE | C236-34-390B |
| dla numeru OE | C513-34-390 |
0
00
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 802 622 |
| Producent | SACHS |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| alternatywny zestaw naprawczy | 802 623 |
| sparowany numer artykułu | 802 633 |
| dla numeru OE | C236-34-390 |
| dla numeru OE | C236-34-390A |
| dla numeru OE | C236-34-390B |
| dla numeru OE | C513-34-390 |
00| Oś przednia, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | ASH SMA0001 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Szerokość [mm] | 44 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 35,0 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 107 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | DEC D600061 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 71051/2 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 1042 |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 71052 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 480 |
0
000
0000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB SM5589 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | LMI 36197 01 |
| Producent | LEMFORDER |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| alternatywny zestaw naprawczy | 36198 01 |
| sparowany numer artykułu | 36195 01 |
| dla numeru OE | C236-34-390 |
| dla numeru OE | C236-34-390A |
| dla numeru OE | C236-34-390B |
| dla numeru OE | C513-34-390 |
0
00
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 802 622 |
| Producent | SACHS |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| alternatywny zestaw naprawczy | 802 623 |
| sparowany numer artykułu | 802 633 |
| dla numeru OE | C236-34-390 |
| dla numeru OE | C236-34-390A |
| dla numeru OE | C236-34-390B |
| dla numeru OE | C513-34-390 |
| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | DAC 151005 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 209125 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SNR KB670.09 |
| Producent | SNR |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S020305 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | DAC 151005 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 209125 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SNR KB670.09 |
| Producent | SNR |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S020305 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
