00| Kod towaru | ASH GOM-3064L |
| Producent | ASHIKA |
| Opis |
00| Oś przednia, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | ASH SMA0001 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Szerokość [mm] | 44 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 35,0 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 107 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | DEC D600061 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
000
0000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB SM5589 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | LMI 36197 01 |
| Producent | LEMFORDER |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| alternatywny zestaw naprawczy | 36198 01 |
| sparowany numer artykułu | 36195 01 |
| dla numeru OE | C236-34-390 |
| dla numeru OE | C236-34-390A |
| dla numeru OE | C236-34-390B |
| dla numeru OE | C513-34-390 |
0
00
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 802 622 |
| Producent | SACHS |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| alternatywny zestaw naprawczy | 802 623 |
| sparowany numer artykułu | 802 633 |
| dla numeru OE | C236-34-390 |
| dla numeru OE | C236-34-390A |
| dla numeru OE | C236-34-390B |
| dla numeru OE | C513-34-390 |
00| Kod towaru | ASH GOM-3064L |
| Producent | ASHIKA |
| Opis |
00| Oś przednia, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | ASH SMA0001 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Szerokość [mm] | 44 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 35,0 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 107 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | DEC D600061 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
000
0000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB SM5589 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | LMI 36197 01 |
| Producent | LEMFORDER |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| alternatywny zestaw naprawczy | 36198 01 |
| sparowany numer artykułu | 36195 01 |
| dla numeru OE | C236-34-390 |
| dla numeru OE | C236-34-390A |
| dla numeru OE | C236-34-390B |
| dla numeru OE | C513-34-390 |
0
00
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 802 622 |
| Producent | SACHS |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| alternatywny zestaw naprawczy | 802 623 |
| sparowany numer artykułu | 802 633 |
| dla numeru OE | C236-34-390 |
| dla numeru OE | C236-34-390A |
| dla numeru OE | C236-34-390B |
| dla numeru OE | C513-34-390 |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | ASH GOM-3064R |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,5 |
| Wysokość [mm] | 29 |
| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | DAC 151005 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0
0
0| Kod towaru | GSP 511700 |
| Producent | GSP |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 209125 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | MTG 6490090 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska walcowego |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SNR KB670.09 |
| Producent | SNR |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S020305 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | ASH GOM-3064R |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,5 |
| Wysokość [mm] | 29 |
| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | DAC 151005 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0
0
0| Kod towaru | GSP 511700 |
| Producent | GSP |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 209125 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | MTG 6490090 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska walcowego |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SNR KB670.09 |
| Producent | SNR |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S020305 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
