0
00
00| Kod towaru | MAN W7015 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,4 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 61 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 70 |
0
00
00| Kod towaru | MAN W712/73 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
00| Kod towaru | ASH 10-02-200 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 125,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica zabudowy [mm] | 64 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | 1560033010 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32108 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27147 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | MAN W818/81 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
0
0
0| Kod towaru | MAN W818/81REP |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
0
00
00| Kod towaru | MAN W7015 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,4 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 61 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 70 |
0
00
00| Kod towaru | MAN W712/73 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
00| Kod towaru | ASH 10-02-200 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 125,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica zabudowy [mm] | 64 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | 1560033010 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32108 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27147 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | MAN W818/81 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
0
0
0| Kod towaru | MAN W818/81REP |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
