0| z tyłu, góra, z prawej | |
| Kod towaru | BRB BTH1598 |
| Producent | BORG & BECK |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 44 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 44 |
| Materiał | Silikon |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7910098 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 14463JD56A |
0| Kod towaru | MD 96195 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 14463JD52A |
| z prawej | |
| Kod towaru | MTG 2400307 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sekcja | Część środkowa |
| Informacja uzupełniająca | bez opasek zaciskowych |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2460020 |
0
0
00| Kod towaru | NRF 166169 |
| Producent | NRF |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Materiał | Silikon |
| Długość [mm] | 376,3 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 44 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 45 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| dla numeru OE | 14463JD56A |
