00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | ASH MA-33005 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| sparowany numer artykułu | MA-33003 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0078 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | B30D34700C |
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | ASH MA-33013 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| sparowany numer artykułu | MA-33014 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0078 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | B26R34900C |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | ASH MA-33014 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| sparowany numer artykułu | MA-33013 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0078 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | B26R34700C |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DAC 452212R |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DAC 453212L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DAC 453212R |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DEC DSB205G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DEC DSB206G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DEC DSB208G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
0000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KYB 333274 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 333275 |
0
000
0000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 333275 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 333274 |
0
000
0000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KYB 333350 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 333351 |
0
00
00| Kod towaru | MON G16345 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 330 |
| Długość 2 [mm] | 510 |
| Średnica otworu [mm] | 30 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| sparowany numer artykułu | G16346 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK315 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK120 |
| Ciężar [kg] | 4,300 |
| Długość opakowania [cm] | 57,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 20,3 |
0
00
00| Kod towaru | MON G16346 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 330 |
| Długość 2 [mm] | 510 |
| Średnica otworu [mm] | 30 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| sparowany numer artykułu | G16345 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK315 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK120 |
| Ciężar [kg] | 4,300 |
| Długość opakowania [cm] | 57,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 20,3 |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 313 588 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE30/20X190A |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 313 589 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM1025T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna obejma |
| Długość 1 [mm] | 509 |
| Długość 2 [mm] | 332 |
| Średnica [mm] | 51 |
| Średnica obudowy amortyzatora [mm] | 20 |
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DAC 452233R |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | NTY A-MZ-004 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Zamiana tylko w parach | |
| sparowany numer artykułu | A-MZ-003 |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | OYO 20A3029-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 313 401 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE30/20X176A |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 313 402 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 313 402 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE30/20X176A |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 313 401 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
