0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | DAC 553212L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |

0| Kod towaru | SPA 07-B2240S |
| Producent | SERVICE PARTS |
| Opis |
00| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | ASH MA-33015 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| sparowany numer artykułu | MA-33016 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0108 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | B26R28900E |
0
000
0000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KYB 333277 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 333276 |
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | DAC 553212L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |

0| Kod towaru | SPA 07-B2240S |
| Producent | SERVICE PARTS |
| Opis |
00| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | ASH MA-33015 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| sparowany numer artykułu | MA-33016 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0108 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | B26R28900E |
0
000
0000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KYB 333277 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 333276 |
| Oś tylna, Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | GH-323292V |
| Producent | GH |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | GH-323292H |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-694701 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DEC DSB209G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KAM 2000178 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY A-MZ-038 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | SAC 313 627 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE30/20X206A |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| sparowany numer artykułu | 313 626 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Oś tylna, Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | GH-323292V |
| Producent | GH |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | GH-323292H |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-694701 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DEC DSB209G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KAM 2000178 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY A-MZ-038 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | SAC 313 627 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE30/20X206A |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| sparowany numer artykułu | 313 626 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
