00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | ASH MA-33016 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| sparowany numer artykułu | MA-33015 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0107 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | B26R28700E |
0
0| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | DAC 553212R |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000
0000| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | KYB 333276 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 333277 |
| Oś tylna, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | GH-323292H |
| Producent | GH |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | GH-323292V |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-694701 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DEC DSB210G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | KAM 2000177 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
000| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | NTY A-MZ-039 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | SAC 313 626 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE30/20X206A |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| sparowany numer artykułu | 313 627 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Oś tylna, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | GH-323292H |
| Producent | GH |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | GH-323292V |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-694701 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DEC DSB210G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | KAM 2000177 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
000| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | NTY A-MZ-039 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | SAC 313 626 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE30/20X206A |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| sparowany numer artykułu | 313 627 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
