0
0
00| Kod towaru | ASP S0123 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | rozrusznik |
| Moc znamionowa [kW] | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Liczba zębów | 12 |
| dla numeru OE | 0001109205 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP S3125 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | rozrusznik |
| Liczba zębów | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| dla numeru OE | D7R71 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0| Kod towaru | ASP S3172S |
| Producent | AS-PL |
| Opis | rozrusznik |
| Moc znamionowa [kW] | 2,2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Liczba zębów | 12 |
| dla numeru OE | TS22E28 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0| Kod towaru | BOS 0001109324 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | rozrusznik |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 |
| Liczba zębów | 12 |
| Zacisk | 50 |
| Zacisk | 30 |
| Średnica kołnierza [mm] | 89 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm] | 35,6 |
| Rodzaj rozrusznika | samoułożyskowany |
| Średnica otworu [mm] | 10,5 |
| Średnica otworu 2 [mm] | 10,5 |
| Długość [mm] | 255 |
| Pozycja / stopień | rechts |
| Kąt mocowania [stopień] | 90 |
| Miara kątowa rozstawu szczęk [stopnie] | 90 |
| Miara kątowa otworu mocującego [stopnie] | 90 |

0
0
000| Kod towaru | BOS 0986021810 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | rozrusznik |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 |
| Liczba zębów | 12 |
| Liczba zębów | 11 |
| Zacisk | 50 |
| Zacisk | 30 |
| Średnica kołnierza [mm] | 89 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm] | 35,6 |
| Rodzaj rozrusznika | samoułożyskowany |
| Średnica otworu [mm] | 10,5 |
| Średnica otworu 2 [mm] | 10,5 |
| Długość [mm] | 255 |
| Pozycja / stopień | rechts |
| Kąt mocowania [stopień] | 90 |
| Miara kątowa rozstawu szczęk [stopnie] | 90 |
| Miara kątowa otworu mocującego [stopnie] | 90 |

00| Kod towaru | BOS 1986S00744 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | rozrusznik |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba zębów | 12 |
| Zacisk | 30,50 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm] | 35,6 |
| Rodzaj rozrusznika | samoułożyskowany |
| Średnica otworu [mm] | 10,6 |
| Średnica otworu 2 [mm] | 10,6 |
| Długość [mm] | 255 |
0
0
00| Kod towaru | DEN DSN3051 |
| Producent | DENSO |
| Opis | rozrusznik |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 2,2 |
| Nowa część bez kaucji | |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Jakość | DENSO |
| Liczba zębów | 12 |
| Ciężar brutto [g] | 4120 |
0
0
0| Kod towaru | CRG 116247 |
| Producent | HC-CARGO |
| Opis | rozrusznik |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 2,2 |
| Rodzaj rozrusznika | z przekładnią redukcyjną |
| Długość [mm] | 235,00 |
| Średnica kołnierza [mm] | 89,0 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Liczba zębów | 12 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 11,00 |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm] | 34,50 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 11,00 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EA012527611 |
| Producent | HELLA |
| Opis | rozrusznik |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 2 |
| Liczba zębów | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm] | 19 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Nowa część bez kaucji | |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | LCE LRS03962 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | rozrusznik |
| Moc znamionowa [kW] | 2,2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Średnica kołnierza [mm] | 89 |
| Liczba zębów | 12 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Zacisk | Pin "30" M8 B+ |
| Zacisk | Pin "50" M6 |
| ID wykonania wtyczki | 0274 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Ciężar netto [kg] | 3,76 |
0
0
00| Kod towaru | ASP S0123 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | rozrusznik |
| Moc znamionowa [kW] | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Liczba zębów | 12 |
| dla numeru OE | 0001109205 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP S3125 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | rozrusznik |
| Liczba zębów | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| dla numeru OE | D7R71 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0| Kod towaru | ASP S3172S |
| Producent | AS-PL |
| Opis | rozrusznik |
| Moc znamionowa [kW] | 2,2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Liczba zębów | 12 |
| dla numeru OE | TS22E28 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0| Kod towaru | BOS 0001109324 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | rozrusznik |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 |
| Liczba zębów | 12 |
| Zacisk | 50 |
| Zacisk | 30 |
| Średnica kołnierza [mm] | 89 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm] | 35,6 |
| Rodzaj rozrusznika | samoułożyskowany |
| Średnica otworu [mm] | 10,5 |
| Średnica otworu 2 [mm] | 10,5 |
| Długość [mm] | 255 |
| Pozycja / stopień | rechts |
| Kąt mocowania [stopień] | 90 |
| Miara kątowa rozstawu szczęk [stopnie] | 90 |
| Miara kątowa otworu mocującego [stopnie] | 90 |

0
0
000| Kod towaru | BOS 0986021810 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | rozrusznik |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 |
| Liczba zębów | 12 |
| Liczba zębów | 11 |
| Zacisk | 50 |
| Zacisk | 30 |
| Średnica kołnierza [mm] | 89 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm] | 35,6 |
| Rodzaj rozrusznika | samoułożyskowany |
| Średnica otworu [mm] | 10,5 |
| Średnica otworu 2 [mm] | 10,5 |
| Długość [mm] | 255 |
| Pozycja / stopień | rechts |
| Kąt mocowania [stopień] | 90 |
| Miara kątowa rozstawu szczęk [stopnie] | 90 |
| Miara kątowa otworu mocującego [stopnie] | 90 |

00| Kod towaru | BOS 1986S00744 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | rozrusznik |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba zębów | 12 |
| Zacisk | 30,50 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm] | 35,6 |
| Rodzaj rozrusznika | samoułożyskowany |
| Średnica otworu [mm] | 10,6 |
| Średnica otworu 2 [mm] | 10,6 |
| Długość [mm] | 255 |
0
0
00| Kod towaru | DEN DSN3051 |
| Producent | DENSO |
| Opis | rozrusznik |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 2,2 |
| Nowa część bez kaucji | |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Jakość | DENSO |
| Liczba zębów | 12 |
| Ciężar brutto [g] | 4120 |
0
0
0| Kod towaru | CRG 116247 |
| Producent | HC-CARGO |
| Opis | rozrusznik |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 2,2 |
| Rodzaj rozrusznika | z przekładnią redukcyjną |
| Długość [mm] | 235,00 |
| Średnica kołnierza [mm] | 89,0 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Liczba zębów | 12 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 11,00 |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm] | 34,50 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 11,00 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EA012527611 |
| Producent | HELLA |
| Opis | rozrusznik |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 2 |
| Liczba zębów | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm] | 19 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Nowa część bez kaucji | |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | LCE LRS03962 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | rozrusznik |
| Moc znamionowa [kW] | 2,2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Średnica kołnierza [mm] | 89 |
| Liczba zębów | 12 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Zacisk | Pin "30" M8 B+ |
| Zacisk | Pin "50" M6 |
| ID wykonania wtyczki | 0274 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Ciężar netto [kg] | 3,76 |
