0
00
000| Kod towaru | LUC BHZ122 |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | SUMITOMO |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść (2-tłoczkowy) |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica tłoka [mm] | 43 |
| sparowany numer artykułu | BHZ123 |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | AFN D41770C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica [mm] | 60 |
| Zestaw pełny | |
| system hamulcowy | SUMITOMO |
| dla numeru OE | 0K60A33980A |
0
00
00| Kod towaru | DEL LX0126 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | zestaw akcesoriów, klocki hamulcowe |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | ERT 401943 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica [mm] | 60 |
| Zestaw pełny | |
| system hamulcowy | SUMITOMO |
| dla numeru OE | 0K60A33980A |
0
0
00| Kod towaru | QB 109-1063 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw akcesoriów, klocki hamulcowe |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-0246 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 60 |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | AFN D41770C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica [mm] | 60 |
| Zestaw pełny | |
| system hamulcowy | SUMITOMO |
| dla numeru OE | 0K60A33980A |
0
00
00| Kod towaru | DEL LX0126 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | zestaw akcesoriów, klocki hamulcowe |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | ERT 401943 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica [mm] | 60 |
| Zestaw pełny | |
| system hamulcowy | SUMITOMO |
| dla numeru OE | 0K60A33980A |
0
0
00| Kod towaru | QB 109-1063 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw akcesoriów, klocki hamulcowe |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-0246 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 60 |
| Liczba na oś | 2 |
