0
00
000| Kod towaru | LUC BHT335E |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk ham. z el. blokującym dla elektr. ham. postojowego |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica tłoka [mm] | 43 |
| Typ tarczy hamulcowej | pełny |
| sparowany numer artykułu | BHT336E |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0| Kod towaru | ABZ 531651 |
| Producent | A.B.S. |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica tłoka [mm] | 43 |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | 531652 |
| Materiał | Żeliwo szare |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Liczba połączeń | 1 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk ham. z el. blokującym dla elektr. ham. postojowego |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42257C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 43 |
| Zestaw pełny | |
| system hamulcowy | TRW |
| dla numeru OE | LR036567 |
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | JPN 21H9523-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Żeliwo szare |
| system hamulcowy | TRW |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Średnica tłoka [mm] | 43 |
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KAM JBC0947 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Żeliwo szare |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z silnikiem elektrycznym |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | JBC0948 |
| Średnica tłoka [mm] | 43 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
0
0| Kod towaru | YSP YS-BC0913 |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | zacisk hamulca |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 43,0 |
| system hamulcowy | TRW |
0
0| Kod towaru | ABZ 531651 |
| Producent | A.B.S. |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica tłoka [mm] | 43 |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | 531652 |
| Materiał | Żeliwo szare |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Liczba połączeń | 1 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk ham. z el. blokującym dla elektr. ham. postojowego |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42257C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 43 |
| Zestaw pełny | |
| system hamulcowy | TRW |
| dla numeru OE | LR036567 |
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | JPN 21H9523-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Żeliwo szare |
| system hamulcowy | TRW |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Średnica tłoka [mm] | 43 |
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KAM JBC0947 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Żeliwo szare |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z silnikiem elektrycznym |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | JBC0948 |
| Średnica tłoka [mm] | 43 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
0
0| Kod towaru | YSP YS-BC0913 |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | zacisk hamulca |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 43,0 |
| system hamulcowy | TRW |
0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42257K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 43 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4E0615403 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 402215 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 43 |
| Zestaw pełny | |
| system hamulcowy | TRW |
| dla numeru OE | LR036567 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 402215K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 43 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4E0615403 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | FEB 182950 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zacisk hamulca |
| sparowany numer artykułu | 182951 |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 43 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Nowa część | |
| Materiał | Żeliwo |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z silnikiem elektrycznym |
| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | MTG 6261221 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk ham. z el. blokującym dla elektr. ham. postojowego |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 43 |
| dla średnicy tarczy hamulcowej [mm] | 300 |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
| sparowany numer artykułu | 6261222 |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY HZT-AU-024 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| system hamulcowy | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Średnica tłoka [mm] | 43 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Materiał | Żeliwo szare |
| sparowany numer artykułu | HZT-AU-025 |
0
0
00| Kod towaru | QB 113-1346X |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw tulei prowadzących, zacisk hamulca |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-0066 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 43 |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
0| Kod towaru | QB 114-5326 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 43 |
| Liczba na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tłokiem |
0
0
0| Kod towaru | QB 185341K |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 43 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Materiał | Stal |
0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42257K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 43 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4E0615403 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 402215 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 43 |
| Zestaw pełny | |
| system hamulcowy | TRW |
| dla numeru OE | LR036567 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 402215K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 43 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4E0615403 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | FEB 182950 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zacisk hamulca |
| sparowany numer artykułu | 182951 |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 43 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Nowa część | |
| Materiał | Żeliwo |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z silnikiem elektrycznym |
| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | MTG 6261221 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk ham. z el. blokującym dla elektr. ham. postojowego |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 43 |
| dla średnicy tarczy hamulcowej [mm] | 300 |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
| sparowany numer artykułu | 6261222 |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY HZT-AU-024 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| system hamulcowy | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Średnica tłoka [mm] | 43 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Materiał | Żeliwo szare |
| sparowany numer artykułu | HZT-AU-025 |
0
0
00| Kod towaru | QB 113-1346X |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw tulei prowadzących, zacisk hamulca |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-0066 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 43 |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
0| Kod towaru | QB 114-5326 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 43 |
| Liczba na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tłokiem |
0
0
0| Kod towaru | QB 185341K |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 43 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Materiał | Stal |

0
0
0| Kod towaru | LUC BHT335E_K |
| Producent | KAUCJA |
| Opis |
