0
00
000| Kod towaru | LUC BHS1386E |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Materiał | Aluminium |
| Średnica tłoka [mm] | 41 |
| Kolor zacisku hamulcowego | czarny |
| sparowany numer artykułu | BHS1385E |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Przestrzegać danych technicznych |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02593 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 41 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Materiał | Stal |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02593K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 41 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | TRW |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42765C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 77366739 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42765K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 5F0615424 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02593 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 41 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Materiał | Stal |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02593K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 41 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | TRW |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42765C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 77366739 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42765K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 5F0615424 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 150555-C |
| Producent | ERT |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 41 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Materiał | Stal |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-0004 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 41 |
| Liczba na oś | 2 |
00| Kod towaru | QB 114-5002 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 41 |
| Liczba na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tłokiem |
0
0| Kod towaru | QB 185002K |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 41 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Materiał | Stal |
