0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41124C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 77363651 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41124K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | TRW |
| Średnica [mm] | 41 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4401L0 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Kod towaru | QB 113-0527 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, dźwignia hamulca postojowego (zacisk) |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401380 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 77363651 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401380K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | TRW |
| Średnica [mm] | 41 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4401L0 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Kod towaru | QB 113-1346X |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw tulei prowadzących, zacisk hamulca |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-0004 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 41 |
| Liczba na oś | 2 |
00| Kod towaru | QB 114-5002 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 41 |
| Liczba na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tłokiem |
0
0| Kod towaru | QB 185002K |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 41 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Materiał | Stal |
0
0
00| Kod towaru | QB 113-0527 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, dźwignia hamulca postojowego (zacisk) |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401380 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 77363651 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401380K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | TRW |
| Średnica [mm] | 41 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4401L0 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Kod towaru | QB 113-1346X |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw tulei prowadzących, zacisk hamulca |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-0004 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 41 |
| Liczba na oś | 2 |
00| Kod towaru | QB 114-5002 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 41 |
| Liczba na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tłokiem |
0
0| Kod towaru | QB 185002K |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 41 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Materiał | Stal |
