0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41614C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1610900880 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41614K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4400X9 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41666K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 51877199 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41614C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1610900880 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41614K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4400X9 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41666K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 51877199 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| Kod towaru | DAC BA3001 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | ATE |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Średnica 1 [mm] | 38 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401695 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1610900880 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401695K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4400X9 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | MTG 6260373 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| sparowany numer artykułu | 6260374 |
| Wersja | IAM |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Kod towaru | DAC BA3001 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | ATE |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Średnica 1 [mm] | 38 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401695 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1610900880 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401695K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4400X9 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | MTG 6260373 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| sparowany numer artykułu | 6260374 |
| Wersja | IAM |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
