0
00
000| Kod towaru | LUC BHN802 |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | ATE |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Materiał | Aluminium |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| sparowany numer artykułu | BHN803 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41614C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1610900880 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41614K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4400X9 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41666K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 51877199 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41614C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1610900880 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41614K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4400X9 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41666K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 51877199 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0| Kod towaru | PPH 4B2184L |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 38,0 |
| system hamulcowy | ATE |
0
0
0| Kod towaru | ABZ 430291 |
| Producent | A.B.S. |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| sparowany numer artykułu | 430292 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Liczba połączeń | 1 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 20 |
| Kod towaru | DAC BA2739 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | ATE |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Średnica 1 [mm] | 38 |
| Materiał | Aluminium |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401695 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1610900880 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401695K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4400X9 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | SKV 23SKV077 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Ciężar [kg] | 2,05 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm] | 20 |
| system hamulcowy | ATE |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Nowa część | |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| niewymagany zwrot starej części | |
| sparowany numer artykułu | 23SKV078 |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | FEB 179262 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zacisk hamulca |
| sparowany numer artykułu | 179263 |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Nowa część | |
| Materiał | Odlew aluminiowy |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
0
0| Kod towaru | JPN 21H9151-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| system hamulcowy | ATE |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 20 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | MTG 6260361 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| sparowany numer artykułu | 6260362 |
| dla średnicy tarczy hamulcowej [mm] | 292 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 20 |
| Wersja | IAM |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY HZT-PL-030 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ tarczy hamulcowej | wentylowany |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Informacja uzupełniająca | bez ramy mocującej |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 20 |
| sparowany numer artykułu | HZT-PL-031 |
0
0| Kod towaru | YSP YS-BC0621 |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 38,0 |
| system hamulcowy | ATE |
0
0| Kod towaru | PPH 4B2184L |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 38,0 |
| system hamulcowy | ATE |
0
0
0| Kod towaru | ABZ 430291 |
| Producent | A.B.S. |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| sparowany numer artykułu | 430292 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Liczba połączeń | 1 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 20 |
| Kod towaru | DAC BA2739 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | ATE |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Średnica 1 [mm] | 38 |
| Materiał | Aluminium |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401695 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1610900880 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401695K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4400X9 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | SKV 23SKV077 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Ciężar [kg] | 2,05 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm] | 20 |
| system hamulcowy | ATE |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Nowa część | |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| niewymagany zwrot starej części | |
| sparowany numer artykułu | 23SKV078 |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | FEB 179262 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zacisk hamulca |
| sparowany numer artykułu | 179263 |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Nowa część | |
| Materiał | Odlew aluminiowy |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
0
0| Kod towaru | JPN 21H9151-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| system hamulcowy | ATE |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 20 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | MTG 6260361 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| sparowany numer artykułu | 6260362 |
| dla średnicy tarczy hamulcowej [mm] | 292 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 20 |
| Wersja | IAM |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY HZT-PL-030 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ tarczy hamulcowej | wentylowany |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Informacja uzupełniająca | bez ramy mocującej |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 20 |
| sparowany numer artykułu | HZT-PL-031 |
0
0| Kod towaru | YSP YS-BC0621 |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 38,0 |
| system hamulcowy | ATE |
