0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | MTG 6260688 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | 6260687 |
| Wersja | IAM |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
0
0
00| Kod towaru | QB 113-1346X |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw tulei prowadzących, zacisk hamulca |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-0001 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-5001 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Liczba na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tłokiem |
0
0| Kod towaru | QB 185001K |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Materiał | Stal |
0
0| Kod towaru | QB 185001MK |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z elementem nastawczym |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Materiał | Stal |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | MTG 6260688 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | 6260687 |
| Wersja | IAM |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
0
0
00| Kod towaru | QB 113-1346X |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw tulei prowadzących, zacisk hamulca |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-0001 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-5001 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Liczba na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tłokiem |
0
0| Kod towaru | QB 185001K |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Materiał | Stal |
0
0| Kod towaru | QB 185001MK |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z elementem nastawczym |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Materiał | Stal |
