0
00
000| Kod towaru | LUC BHN143 |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| sparowany numer artykułu | BHN142 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41941C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1H0615405C |
| system hamulcowy | LUCAS |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41941K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4A0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41941C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1H0615405C |
| system hamulcowy | LUCAS |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41941K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4A0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401845 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1H0615405C |
| system hamulcowy | LUCAS |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401845K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4A0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-0001 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-5001 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Liczba na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tłokiem |
0
0| Kod towaru | QB 185001K |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Materiał | Stal |
0
0| Kod towaru | QB 185001MK |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z elementem nastawczym |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Materiał | Stal |
0| Kod towaru | SRL S78-1012 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38 |
| Nowa część | |
| system hamulcowy | GIRLING-LUCAS-TRW |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401845 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1H0615405C |
| system hamulcowy | LUCAS |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401845K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4A0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-0001 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-5001 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Liczba na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tłokiem |
0
0| Kod towaru | QB 185001K |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Materiał | Stal |
0
0| Kod towaru | QB 185001MK |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z elementem nastawczym |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Materiał | Stal |
0| Kod towaru | SRL S78-1012 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38 |
| Nowa część | |
| system hamulcowy | GIRLING-LUCAS-TRW |
