0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52118 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52123 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 95 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0331 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0| Kod towaru | KAM F119001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 99 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC1182 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,2 |
| Wysokość [mm] | 94,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Wysokość opakowania [cm] | 10,00 |
| Ciężar netto [g] | 294 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
0| Kod towaru | SRL S11-3042 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52118 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52123 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 95 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0331 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0| Kod towaru | KAM F119001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 99 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC1182 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,2 |
| Wysokość [mm] | 94,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Wysokość opakowania [cm] | 10,00 |
| Ciężar netto [g] | 294 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
0| Kod towaru | SRL S11-3042 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
