00| Kod towaru | DEC A210052 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32108 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADZ92302 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rodzaj filtra | z korkiem spustowym wody |
| Wysokość [mm] | 150 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M16 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 69 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A120002 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | M16X1.5 |
| Wysokość [mm] | 156 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 62 |
00| Kod towaru | DEC A210031 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
00| Kod towaru | DEC A210048 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0| Kod towaru | DEC A210048-S |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dostępny tylko w opakowaniu zbiorczym | |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
0| Kod towaru | DEC A210053 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0| Kod towaru | DP1110.11.0006 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Długość [mm] | 94,2 |
| Szerokość [mm] | 94,2 |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | DP1110.11.0282 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Długość [mm] | 94,5 |
| Szerokość [mm] | 94,5 |
| Wysokość [mm] | 81 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,1 |
000| Kod towaru | FAS FT38006 |
| Producent | FAST |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | FEB 17660 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rodzaj filtra | z korkiem spustowym wody |
| Wysokość [mm] | 150 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M16 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 69 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27147 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 33772 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 34100 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC98 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 86,5 |
| Wysokość [mm] | 89,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 82,3 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,0 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 3 |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Ciężar netto [g] | 407 |
| Długość opakowania [cm] | 9,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,50 |
0| Kod towaru | SRL S11-3117 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 103 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
00| Kod towaru | HP 501 072 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
00| Kod towaru | DEC A210052 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32108 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADZ92302 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rodzaj filtra | z korkiem spustowym wody |
| Wysokość [mm] | 150 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M16 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 69 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A120002 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | M16X1.5 |
| Wysokość [mm] | 156 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 62 |
00| Kod towaru | DEC A210031 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
00| Kod towaru | DEC A210048 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0| Kod towaru | DEC A210048-S |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dostępny tylko w opakowaniu zbiorczym | |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
0| Kod towaru | DEC A210053 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0| Kod towaru | DP1110.11.0006 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Długość [mm] | 94,2 |
| Szerokość [mm] | 94,2 |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | DP1110.11.0282 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Długość [mm] | 94,5 |
| Szerokość [mm] | 94,5 |
| Wysokość [mm] | 81 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,1 |
000| Kod towaru | FAS FT38006 |
| Producent | FAST |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | FEB 17660 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rodzaj filtra | z korkiem spustowym wody |
| Wysokość [mm] | 150 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M16 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 69 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27147 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 33772 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 34100 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC98 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 86,5 |
| Wysokość [mm] | 89,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 82,3 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,0 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 3 |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Ciężar netto [g] | 407 |
| Długość opakowania [cm] | 9,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,50 |
0| Kod towaru | SRL S11-3117 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 103 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
00| Kod towaru | HP 501 072 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
