0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102114 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4 " 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0022 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 109 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwint wewnętrzny [cal] | "3/4""-16" |

0
0
00| Kod towaru | KNE OC479 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 75,0 |
| Wysokość [mm] | 123,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,40 |
| Ciężar netto [g] | 354 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102114 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4 " 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0022 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 109 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwint wewnętrzny [cal] | "3/4""-16" |

0
0
00| Kod towaru | KNE OC479 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 75,0 |
| Wysokość [mm] | 123,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,40 |
| Ciężar netto [g] | 354 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
