0
0
00| Kod towaru | BLP ADJ132110 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 13/16" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,3 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,3 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADJ132120 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 13/16" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A210024 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0| Kod towaru | DP1110.11.0003 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | DP1110.11.0019 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
000| Kod towaru | FAS FT38006 |
| Producent | FAST |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39767 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |

0
0
00| Kod towaru | KNE OC473 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 79,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-1B |
| Średnica 2 [mm] | 71,6 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 10 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Ciężar netto [g] | 338 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,20 |
0| Kod towaru | SRL S11-3035 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADJ132110 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 13/16" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,3 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,3 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADJ132120 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 13/16" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A210024 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0| Kod towaru | DP1110.11.0003 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | DP1110.11.0019 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
000| Kod towaru | FAS FT38006 |
| Producent | FAST |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39767 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |

0
0
00| Kod towaru | KNE OC473 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 79,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-1B |
| Średnica 2 [mm] | 71,6 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 10 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Ciężar netto [g] | 338 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,20 |
0| Kod towaru | SRL S11-3035 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
