0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52118 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A210414 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
00| Kod towaru | DEC A211088 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciężar [kg] | 0,31 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F113001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122105 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52111 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0337 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | DP1110.11.0345 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
000| Kod towaru | FAS FT38085 |
| Producent | FAST |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | FEB 109139 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 109220 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0
0| Kod towaru | KAM F119001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 99 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC1063 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 75,8 |
| Wysokość [mm] | 86,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 70,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 64 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Ciężar netto [g] | 274 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,80 |
00| Kod towaru | KOL 50013081 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
00| Kod towaru | HP 302 134 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52118 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A210414 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
00| Kod towaru | DEC A211088 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciężar [kg] | 0,31 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F113001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122105 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52111 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0337 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | DP1110.11.0345 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
000| Kod towaru | FAS FT38085 |
| Producent | FAST |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | FEB 109139 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 109220 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0
0| Kod towaru | KAM F119001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 99 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC1063 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 75,8 |
| Wysokość [mm] | 86,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 70,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 64 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Ciężar netto [g] | 274 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,80 |
00| Kod towaru | KOL 50013081 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
00| Kod towaru | HP 302 134 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
