00| Kod towaru | DEC A120261 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 56 |
00| Kod towaru | ASH 30-04-424 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Średnica zabudowy [mm] | 63 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | IN:3/4 X 16 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | OUT:35 |
| dla numeru OE | 16901RJLE01 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADH22341 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52342 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 4 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DEC A120379 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | M36X1.5 |
| Rozmiar gwintu 2 | 3/4"-16UNF-2B |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 94 |
0| Kod towaru | DP1110.13.0106 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 64 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 57 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 36 X 1.5 |
0
0
00| Kod towaru | KNE KC389D |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 86,0 |
| Wysokość [mm] | 118,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 63,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 57,0 |
| Długość opakowania [cm] | 10,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 10,10 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,70 |
| Ciężar netto [g] | 400 |
0| Kod towaru | SRL S11-5118 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
00| Kod towaru | DEC A120261 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 56 |
00| Kod towaru | ASH 30-04-424 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Średnica zabudowy [mm] | 63 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | IN:3/4 X 16 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | OUT:35 |
| dla numeru OE | 16901RJLE01 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADH22341 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52342 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 4 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DEC A120379 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | M36X1.5 |
| Rozmiar gwintu 2 | 3/4"-16UNF-2B |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 94 |
0| Kod towaru | DP1110.13.0106 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 64 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 57 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 36 X 1.5 |
0
0
00| Kod towaru | KNE KC389D |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 86,0 |
| Wysokość [mm] | 118,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 63,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 57,0 |
| Długość opakowania [cm] | 10,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 10,10 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,70 |
| Ciężar netto [g] | 400 |
0| Kod towaru | SRL S11-5118 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
