00| Kod towaru | DEC A120013 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 141 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 56 |
00| Kod towaru | DEC A120261 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 56 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52333 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 131 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52342 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 4 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32130 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32391 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 148 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 66 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.13.0136 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Długość [mm] | 93,2 |
| Szerokość [mm] | 93,2 |
| Wysokość [mm] | 133 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 36 X 1.5 |
0| Kod towaru | DP1110.13.0308 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 141 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0| Kod towaru | KAM F322301 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 139 |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 64 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 57 |
0
0
00| Kod towaru | KNE KC135D |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 90,0 |
| Wysokość [mm] | 131,2 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 63,7 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 57,6 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 14 |
| Długość opakowania [cm] | 10,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 10,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,60 |
| Ciężar netto [g] | 451 |
00| Kod towaru | KOL 50013826 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 59 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 95 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 65 |
| Rozmiar gwintu 1 | M36 x 1,5 -6H |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 140 |
00| Kod towaru | KOL 50013826/3 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 59 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 95 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 65 |
| Rozmiar gwintu 1 | M36 x 1,5 -6H |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 140 |
0| Kod towaru | SRL S11-5043 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 124 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
00| Kod towaru | DEC A120013 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 141 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 56 |
00| Kod towaru | DEC A120261 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 56 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52333 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 131 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52342 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 4 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32130 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32391 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 148 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 66 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.13.0136 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Długość [mm] | 93,2 |
| Szerokość [mm] | 93,2 |
| Wysokość [mm] | 133 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 36 X 1.5 |
0| Kod towaru | DP1110.13.0308 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 141 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0| Kod towaru | KAM F322301 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 139 |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 64 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 57 |
0
0
00| Kod towaru | KNE KC135D |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 90,0 |
| Wysokość [mm] | 131,2 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 63,7 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 57,6 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 14 |
| Długość opakowania [cm] | 10,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 10,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,60 |
| Ciężar netto [g] | 451 |
00| Kod towaru | KOL 50013826 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 59 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 95 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 65 |
| Rozmiar gwintu 1 | M36 x 1,5 -6H |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 140 |
00| Kod towaru | KOL 50013826/3 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 59 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 95 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 65 |
| Rozmiar gwintu 1 | M36 x 1,5 -6H |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 140 |
0| Kod towaru | SRL S11-5043 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 124 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
