0
0| Kod towaru | PPF 1F0040 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 53 |
0
00
00| Kod towaru | PUR LS896 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 67 |
| Średnica 3 [mm] | 54 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0029 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
0
00
00| Kod towaru | BOS F026407208 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 61 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 54 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0| Kod towaru | COO FT5164 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 67 |
| Średnica 3 [mm] | 54 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H97W13 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 55 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586040 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,284 |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0040 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 53 |
0
00
00| Kod towaru | PUR LS896 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 67 |
| Średnica 3 [mm] | 54 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0029 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
0
00
00| Kod towaru | BOS F026407208 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 61 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 54 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0| Kod towaru | COO FT5164 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 67 |
| Średnica 3 [mm] | 54 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H97W13 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 55 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586040 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,284 |
