00| Kod towaru | ASH 21-NS-NS16 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 228 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| dla numeru OE | B7277EG01A |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12518 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 229 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | HEN E3997LI |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | E3997LB |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | E3997LC |
0
0
00| Kod towaru | KNE LA493 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 228,0 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 30,0 |
| Długość opakowania [cm] | 23,0 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,00 |
| Szerokość opakowania [cm] | 3,50 |
| Ciężar netto [g] | 32 |
0
0
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN CU23003 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Czas montażu [min] | 5 |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0
0| Kod towaru | FTR K1371 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
00| Kod towaru | ASH 21-NS-NS20 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 228 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| dla numeru OE | 272771CA0A |
0| Kod towaru | DEC M110547 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | DP1110.12.0383 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0
0| Kod towaru | KAM 6080179 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Długość [mm] | 229 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0| Kod towaru | KAM F424101 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 229 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F523001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 229 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
00| Kod towaru | KOL 50019059 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0| Kod towaru | MD 17506 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 68042866AB |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
000| Kod towaru | NTY FCF-CH-005 |
| Producent | NTY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Szerokość [mm] | 205 |
| Długość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | SRL S11-1138 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | SRL S11-1138NS |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 230 |
0
0
0| Kod towaru | FTR K1371 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
00| Kod towaru | ASH 21-NS-NS20 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 228 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| dla numeru OE | 272771CA0A |
0| Kod towaru | DEC M110547 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | DP1110.12.0383 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0
0| Kod towaru | KAM 6080179 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Długość [mm] | 229 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0| Kod towaru | KAM F424101 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 229 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F523001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 229 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
00| Kod towaru | KOL 50019059 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0| Kod towaru | MD 17506 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 68042866AB |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
000| Kod towaru | NTY FCF-CH-005 |
| Producent | NTY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Szerokość [mm] | 205 |
| Długość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | SRL S11-1138 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | SRL S11-1138NS |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 230 |
