00| Kod towaru | ASH SMA0130 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DEC D600165 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB SM1013 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | LMI 35915 01 |
| Producent | LEMFORDER |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| dla numeru OE | 1709488 |
| dla numeru OE | 1826506 |
| dla numeru OE | 2138252 |
| dla numeru OE | AV61-3K155-AD |
| dla numeru OE | AV61-3K155-AE |
| dla numeru OE | AV61-3K155-C2A |
000| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | NTY AD-FR-027 |
| Producent | NTY |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDA35436T |
| Producent | SKF |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| Liczba na oś | 1 |
00| Oś przednia, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | ASH SMA0001 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Szerokość [mm] | 44 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 35,0 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 107 |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | MTG 6490065 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem walcowym |
| Liczba na oś | 2 |
0
00
00| Kod towaru | MON MK282 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem walcowym |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,800 |
| Długość opakowania [cm] | 15,4 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,7 |
0
00
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 802 577 |
| Producent | SACHS |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| alternatywny zestaw naprawczy | 802 578 |
| dla numeru OE | 1709488 |
| dla numeru OE | 1826506 |
| dla numeru OE | 2138252 |
| dla numeru OE | AV61-3K155-AD |
| dla numeru OE | AV61-3K155-AE |
| dla numeru OE | AV61-3K155-C2A |
0
00
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | SKF VKDA35436 |
| Producent | SKF |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| zalecana wymiana parami | |
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | HP 304 441 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Liczba na oś | 2 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem walcowym |
| Zamiana tylko w parach | |
00| Oś przednia, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | ASH SMA0001 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Szerokość [mm] | 44 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 35,0 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 107 |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | MTG 6490065 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem walcowym |
| Liczba na oś | 2 |
0
00
00| Kod towaru | MON MK282 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem walcowym |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,800 |
| Długość opakowania [cm] | 15,4 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,7 |
0
00
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 802 577 |
| Producent | SACHS |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| alternatywny zestaw naprawczy | 802 578 |
| dla numeru OE | 1709488 |
| dla numeru OE | 1826506 |
| dla numeru OE | 2138252 |
| dla numeru OE | AV61-3K155-AD |
| dla numeru OE | AV61-3K155-AE |
| dla numeru OE | AV61-3K155-C2A |
0
00
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | SKF VKDA35436 |
| Producent | SKF |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| zalecana wymiana parami | |
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | HP 304 441 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Liczba na oś | 2 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem walcowym |
| Zamiana tylko w parach | |
