0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | LMI 35915 01 |
| Producent | LEMFORDER |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| dla numeru OE | 1709488 |
| dla numeru OE | 1826506 |
| dla numeru OE | 2138252 |
| dla numeru OE | AV61-3K155-AD |
| dla numeru OE | AV61-3K155-AE |
| dla numeru OE | AV61-3K155-C2A |
0| Kod towaru | GSP 532982S |
| Producent | GSP |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
00
00| Kod towaru | MON MK282 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem walcowym |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,800 |
| Długość opakowania [cm] | 15,4 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,7 |
0
00
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 802 577 |
| Producent | SACHS |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| alternatywny zestaw naprawczy | 802 578 |
| dla numeru OE | 1709488 |
| dla numeru OE | 1826506 |
| dla numeru OE | 2138252 |
| dla numeru OE | AV61-3K155-AD |
| dla numeru OE | AV61-3K155-AE |
| dla numeru OE | AV61-3K155-C2A |
0
00
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | SKF VKDA35436 |
| Producent | SKF |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| zalecana wymiana parami | |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDA35436T |
| Producent | SKF |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| Liczba na oś | 1 |
0| Kod towaru | GSP 532982S |
| Producent | GSP |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
00
00| Kod towaru | MON MK282 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem walcowym |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,800 |
| Długość opakowania [cm] | 15,4 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,7 |
0
00
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 802 577 |
| Producent | SACHS |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| alternatywny zestaw naprawczy | 802 578 |
| dla numeru OE | 1709488 |
| dla numeru OE | 1826506 |
| dla numeru OE | 2138252 |
| dla numeru OE | AV61-3K155-AD |
| dla numeru OE | AV61-3K155-AE |
| dla numeru OE | AV61-3K155-C2A |
0
00
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | SKF VKDA35436 |
| Producent | SKF |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| zalecana wymiana parami | |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDA35436T |
| Producent | SKF |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| Liczba na oś | 1 |
