00| Kod towaru | IMP 221935 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 3B0145838A |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 220 |
| Producent złącz wtykowych | HENN |
| Długość [mm] | 154 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 52 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 49 |
0| Kod towaru | MD 96038 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 3B0145838A |
| góra | |
| Kod towaru | MTG 2400117 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 3B0 145 838 A |
| Przewód turbosprężarki | Połączenie rurowe do turbosprężarki |
| Strona zabudowy | góra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
| Informacja uzupełniająca | bez opaski zaciskowej |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2400580 |
