0| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 06437 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | tuleja, łożysko resora |
| Długość [mm] | 90 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 36,1 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M28 x 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27799 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rodzaj filtra | Filtracja bocznikowa |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 264 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 107 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1 3/8" - 16 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | FEB 31995 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 210 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1" - 12 UNF |
0
0
0| Kod towaru | FEB 35340 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1" - 12 UNF |
| Przestrzegać wymiarów |
