0
0
00| Kod towaru | FEB 22536 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102114 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4 " 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182121 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182149 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22542 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0| Kod towaru | FEB 31550 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał wirnika pompy wody | Żeliwo szare |
| Materiał uszczelnienia | Guma / metal |
| Liczba rowków | 8 |
| liczba skrzydeł/łopatek | 5 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22536 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102114 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4 " 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182121 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182149 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22542 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0| Kod towaru | FEB 31550 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał wirnika pompy wody | Żeliwo szare |
| Materiał uszczelnienia | Guma / metal |
| Liczba rowków | 8 |
| liczba skrzydeł/łopatek | 5 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
