0
0
00| Kod towaru | CAS75W140 SAX-XJ 1L |
| Producent | CASTROL |
| Opis | olej przekładniowy |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-140 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 235.61 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 05C |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 16G |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 18 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 21C |
| Specyfikacja | API Other GL-5 |
0| Kod towaru | CAS75W90 TRANS LL 1 |
| Producent | CASTROL |
| Opis | olej hydrauliczny |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Dopuszczenie przez producenta | DTFR 12B140 MB 235.8 |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 341 Typ Z2 |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 341 Typ GA1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 342 Typ S1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 235.8 |
| Dopuszczenie przez producenta | Scania STO 1:1G |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 235.9 |
| Dopuszczenie przez producenta | Scania STO 2:0A FS |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 02B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 05A |
| Dopuszczenie przez producenta | Volvo 97312 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12L |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12N |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 16F |
| Specyfikacja | API Other GL-4 |
| Specyfikacja | API Other GL-5 |
| Specyfikacja | API Other MT-1 |
| Specyfikacja | SAE J2360 |

0| Kod towaru | CAS85W140 20L |
| Producent | CASTROL |
| Opis | olej przekładniowy |
| Olej | Olej mineralny |
| Rodzaj połączenia | Kanister |
| Pojemność [litr] | 20 |
| Klasa lepkości wg SAE | 85W-140 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 05A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12E |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 16D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 21A |
| Specyfikacja | API Other GL-5 |
0
0
0| Kod towaru | CAS85W90 1L |
| Producent | CASTROL |
| Opis | olej przekładniowy |
| Olej | Olej mineralny |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Klasa lepkości wg SAE | 85W-90 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 235.0 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 16C |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 17B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 19B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 21A |
| Dopuszczenie przez producenta | DTFR 12B100 MB 235.0 |
| Specyfikacja | API Other GL-5 |
0
0
00| Kod towaru | CAS75W140 SAX-XJ 1L |
| Producent | CASTROL |
| Opis | olej przekładniowy |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-140 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 235.61 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 05C |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 16G |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 18 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 21C |
| Specyfikacja | API Other GL-5 |
0| Kod towaru | CAS75W90 TRANS LL 1 |
| Producent | CASTROL |
| Opis | olej hydrauliczny |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Dopuszczenie przez producenta | DTFR 12B140 MB 235.8 |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 341 Typ Z2 |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 341 Typ GA1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 342 Typ S1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 235.8 |
| Dopuszczenie przez producenta | Scania STO 1:1G |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 235.9 |
| Dopuszczenie przez producenta | Scania STO 2:0A FS |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 02B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 05A |
| Dopuszczenie przez producenta | Volvo 97312 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12L |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12N |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 16F |
| Specyfikacja | API Other GL-4 |
| Specyfikacja | API Other GL-5 |
| Specyfikacja | API Other MT-1 |
| Specyfikacja | SAE J2360 |

0| Kod towaru | CAS85W140 20L |
| Producent | CASTROL |
| Opis | olej przekładniowy |
| Olej | Olej mineralny |
| Rodzaj połączenia | Kanister |
| Pojemność [litr] | 20 |
| Klasa lepkości wg SAE | 85W-140 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 05A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12E |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 16D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 21A |
| Specyfikacja | API Other GL-5 |
0
0
0| Kod towaru | CAS85W90 1L |
| Producent | CASTROL |
| Opis | olej przekładniowy |
| Olej | Olej mineralny |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Klasa lepkości wg SAE | 85W-90 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 235.0 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 16C |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 17B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 19B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 21A |
| Dopuszczenie przez producenta | DTFR 12B100 MB 235.0 |
| Specyfikacja | API Other GL-5 |
0| Kod towaru | MAN75W140 1 |
| Producent | SCT - MANNOL |
| Opis | olej przekładniowy |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-140 |
| Specyfikacja | MIL_L 2105 D |
| Specyfikacja | MAN 342 |
| Specyfikacja | SCANIA STO 1:0 |
0
0
00| Kod towaru | ELF75W140 SYN FE1 1L |
| Producent | ELF |
| Opis |

0
0| Kod towaru | FCH 75W140 SIN LS 1 |
| Producent | FUCHS OIL |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | MOT75W140 COMPETI 1 |
| Producent | MOTUL |
| Opis | olej przekładniowy |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-140 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Ciężar brutto [kg] | 1,021 |

0
0| Kod towaru | SPC 75W140 1 |
| Producent | SPECOL |
| Opis |

0
0| Kod towaru | SPC 75W140 5 |
| Producent | SPECOL |
| Opis |
0| Kod towaru | MAN75W140 1 |
| Producent | SCT - MANNOL |
| Opis | olej przekładniowy |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-140 |
| Specyfikacja | MIL_L 2105 D |
| Specyfikacja | MAN 342 |
| Specyfikacja | SCANIA STO 1:0 |
0
0
00| Kod towaru | ELF75W140 SYN FE1 1L |
| Producent | ELF |
| Opis |

0
0| Kod towaru | FCH 75W140 SIN LS 1 |
| Producent | FUCHS OIL |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | MOT75W140 COMPETI 1 |
| Producent | MOTUL |
| Opis | olej przekładniowy |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-140 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Ciężar brutto [kg] | 1,021 |

0
0| Kod towaru | SPC 75W140 1 |
| Producent | SPECOL |
| Opis |

0
0| Kod towaru | SPC 75W140 5 |
| Producent | SPECOL |
| Opis |
