0| Kod towaru | FEB 170126 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | olej przekładniowy |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Pojemność [litr] | 20 |
| Specyfikacja | MAN 341 TYPE Z4 |
| Specyfikacja | Volvo 97307 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 01L |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 02L |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 16K |
| Specyfikacja | MAN 341 TYPE Z3 |
| Specyfikacja | MAN 341 TYPE Z5 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-80 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 170127 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | olej przekładniowy |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Pojemność [litr] | 60 |
| Specyfikacja | MAN 341 TYPE Z4 |
| Specyfikacja | Volvo 97307 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 01L |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 02L |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 16K |
| Specyfikacja | MAN 341 TYPE Z3 |
| Specyfikacja | MAN 341 TYPE Z5 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-80 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 170134 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | olej przekładniowy |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Pojemność [litr] | 200 |
| Specyfikacja | MAN 341 TYPE Z4 |
| Specyfikacja | Volvo 97307 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 01L |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 02L |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 16K |
| Specyfikacja | MAN 341 TYPE Z3 |
| Specyfikacja | MAN 341 TYPE Z5 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-80 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
