| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 32766 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54321BC40A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 1528 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Numer komponentu | 3 |
| Producent łożysk | SNR |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 32766C |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 8200504291 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 1430 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Numer komponentu | 3 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 36784 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 744 |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 36787 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 543253RA0A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 1313 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | SNR |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 36787/2 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54325ED00A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 2765 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 4 |
| Producent łożysk | SNR |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 36787C |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54325JE20C |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 1287 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 71589 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 878 |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 71591 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54325AX000 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 1468 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | SNR |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 71591C |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54325ED02A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 1190 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
