| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 32765 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54320AX600 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 1506 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Numer komponentu | 3 |
| Producent łożysk | SNR |
| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 32765C |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54320AX600 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 1208 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Numer komponentu | 3 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 36783 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 744 |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 36786 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54320AX600 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 1275 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | SNR |
| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 36786C |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54320BC40A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 1121 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 36787/2 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54325ED00A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 2765 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 4 |
| Producent łożysk | SNR |
| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 71588 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 900 |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska |
| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 71590 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 543209U00A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 1472 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | SNR |
| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 71590C |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 543209U01A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 1212 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
0
00
00| Kod towaru | MON G7309 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 370 |
| Długość 2 [mm] | 514 |
| Średnica otworu [mm] | 30 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| sparowany numer artykułu | G7310 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK490R |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK153 |
| Ciężar [kg] | 3,900 |
| Długość opakowania [cm] | 51,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 18,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18,3 |
0
0| Kod towaru | OYO 20A9231-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
