0
00
00| Kod towaru | PUR CS768 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Średnica 3 [mm] | 57 |
| Średnica 4 [mm] | 64 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
| Rozmiar gwintu 2 | M36x1,5 |
0
00
00| Kod towaru | BOS F026402063 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 90 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4" 16 UNF |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDF599 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica [mm] | 93 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
0
0
00| Kod towaru | KNE KC256D |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 90,0 |
| Wysokość [mm] | 120,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 63,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 57,0 |
| Długość opakowania [cm] | 10,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 10,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,60 |
| Ciężar netto [g] | 396 |
00| Kod towaru | MD 4834 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 16901RMAE00 |
| Średnica [mm] | 94 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0
00
00| Kod towaru | PUR CS768 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Średnica 3 [mm] | 57 |
| Średnica 4 [mm] | 64 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
| Rozmiar gwintu 2 | M36x1,5 |
0
00
00| Kod towaru | BOS F026402063 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 90 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4" 16 UNF |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDF599 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica [mm] | 93 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
0
0
00| Kod towaru | KNE KC256D |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 90,0 |
| Wysokość [mm] | 120,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 63,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 57,0 |
| Długość opakowania [cm] | 10,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 10,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,60 |
| Ciężar netto [g] | 396 |
00| Kod towaru | MD 4834 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 16901RMAE00 |
| Średnica [mm] | 94 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
