0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52333 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 131 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52342 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 4 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32130 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32391 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 148 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 66 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
00
00| Kod towaru | MAN WK828X |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 91 |
| Rozmiar gwintu wejście | M36x1.5 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4-16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
