0
00
00| Kod towaru | FTR K1123 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | K 1123A |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 200 |
| Szerokość [mm] | 220 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Kod towaru | DAC DFC3901 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 200 |
| Szerokość [mm] | 219,5 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0| Kod towaru | DP1110.12.0075 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 198 |
| Szerokość [mm] | 219 |
| Wysokość [mm] | 19 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0
0
00| Kod towaru | KNE LA157 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wersja podstawowa z węglem aktywnym (nr art.) | LAK 157 |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | LAO 157 |
| Długość [mm] | 200,0 |
| Szerokość [mm] | 220 |
| Wysokość [mm] | 19,0 |
| Długość opakowania [cm] | 21,0 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,00 |
| Szerokość opakowania [cm] | 3,00 |
| Ciężar netto [g] | 42 |
0
00
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN CU2035 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | CUK 2035 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Czas montażu [min] | 10 |
| Długość [mm] | 198 |
| Szerokość [mm] | 220 |
| Wysokość [mm] | 20 |
0
00
00| Kod towaru | FTR K1123 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | K 1123A |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 200 |
| Szerokość [mm] | 220 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Kod towaru | DAC DFC3901 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 200 |
| Szerokość [mm] | 219,5 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0| Kod towaru | DP1110.12.0075 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 198 |
| Szerokość [mm] | 219 |
| Wysokość [mm] | 19 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0
0
00| Kod towaru | KNE LA157 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wersja podstawowa z węglem aktywnym (nr art.) | LAK 157 |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | LAO 157 |
| Długość [mm] | 200,0 |
| Szerokość [mm] | 220 |
| Wysokość [mm] | 19,0 |
| Długość opakowania [cm] | 21,0 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,00 |
| Szerokość opakowania [cm] | 3,00 |
| Ciężar netto [g] | 42 |
0
00
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN CU2035 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | CUK 2035 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Czas montażu [min] | 10 |
| Długość [mm] | 198 |
| Szerokość [mm] | 220 |
| Wysokość [mm] | 20 |
0
00
00| Kod towaru | FTR K1123 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | K 1123A |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 200 |
| Szerokość [mm] | 220 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Kod towaru | DAC DFC3901 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 200 |
| Szerokość [mm] | 219,5 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0| Kod towaru | DP1110.12.0075 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 198 |
| Szerokość [mm] | 219 |
| Wysokość [mm] | 19 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0
0
00| Kod towaru | KNE LA157 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wersja podstawowa z węglem aktywnym (nr art.) | LAK 157 |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | LAO 157 |
| Długość [mm] | 200,0 |
| Szerokość [mm] | 220 |
| Wysokość [mm] | 19,0 |
| Długość opakowania [cm] | 21,0 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,00 |
| Szerokość opakowania [cm] | 3,00 |
| Ciężar netto [g] | 42 |
0
00
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN CU2035 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | CUK 2035 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Czas montażu [min] | 10 |
| Długość [mm] | 198 |
| Szerokość [mm] | 220 |
| Wysokość [mm] | 20 |
