0
00
00| Kod towaru | FTR K1235A-2X |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 132 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | DEC M110848K |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Kod towaru | DAC DFC3005W |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 132 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
0| Kod towaru | DP1110.12.0172 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
0
0
00| pod środkową konsolą | |
| Kod towaru | MAN CUK2723-2 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | pod środkową konsolą |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Czas montażu [min] | 30 |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | MD 17491K-X2 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 52410549 |
| Długość [mm] | 261 |
| Szerokość [mm] | 131 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| wymagana liczba | 2 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
0| Kod towaru | MD 17491-X2 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 272770001R |
| Długość [mm] | 261 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| wymagana liczba | 2 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
0| Kod towaru | SRL S11-1140 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 132 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | SRL S11-1140NS |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 132 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
00
00| Kod towaru | FTR K1235A-2X |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 132 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | DEC M110848K |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Kod towaru | DAC DFC3005W |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 132 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
0| Kod towaru | DP1110.12.0172 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
0
0
00| pod środkową konsolą | |
| Kod towaru | MAN CUK2723-2 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | pod środkową konsolą |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Czas montażu [min] | 30 |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | MD 17491K-X2 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 52410549 |
| Długość [mm] | 261 |
| Szerokość [mm] | 131 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| wymagana liczba | 2 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
0| Kod towaru | MD 17491-X2 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 272770001R |
| Długość [mm] | 261 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| wymagana liczba | 2 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
0| Kod towaru | SRL S11-1140 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 132 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | SRL S11-1140NS |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 132 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
00
00| Kod towaru | FTR K1235A-2X |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 132 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | DEC M110848K |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Kod towaru | DAC DFC3005W |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 132 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
0| Kod towaru | DP1110.12.0172 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
0
0
00| pod środkową konsolą | |
| Kod towaru | MAN CUK2723-2 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | pod środkową konsolą |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Czas montażu [min] | 30 |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | MD 17491K-X2 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 52410549 |
| Długość [mm] | 261 |
| Szerokość [mm] | 131 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| wymagana liczba | 2 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
0| Kod towaru | MD 17491-X2 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 272770001R |
| Długość [mm] | 261 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| wymagana liczba | 2 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
0| Kod towaru | SRL S11-1140 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 132 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | SRL S11-1140NS |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Długość [mm] | 266 |
| Szerokość [mm] | 132 |
| Wysokość [mm] | 30 |
