0
0| Kod towaru | PPF 1F0052 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586023 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,282 |
0
00
00| Kod towaru | PUR LS743 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica 3 [mm] | 57 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
0| Kod towaru | CHA COF100165S |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wersja | w/ Anti-Drain valve |
| Wersja | with By-Pass valve |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Długość opakowania [cm] | 7,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 62 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 71,5 |
0| Kod towaru | COO FT4883 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica 3 [mm] | 72 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16UNF |
0| Kod towaru | COO FT4960 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0| Kod towaru | COO FT5272 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica 3 [mm] | 57 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0| Kod towaru | MMA 71758749 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
0
00
00| Kod towaru | PUR LS149 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
00
00| Kod towaru | PUR LS188B |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
00| Kod towaru | PUR LS285 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 74 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586019 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
| Ciężar [kg] | 0,415 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586040 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,284 |
0
00
0| Kod towaru | VAL 586047 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 81 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,483 |
0
00| Kod towaru | VAL 586073 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
| Ciężar [kg] | 0,372 |
0
00| Kod towaru | VAL 586077 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,272 |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0052 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586023 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,282 |
0
00
00| Kod towaru | PUR LS743 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica 3 [mm] | 57 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
0| Kod towaru | CHA COF100165S |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wersja | w/ Anti-Drain valve |
| Wersja | with By-Pass valve |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Długość opakowania [cm] | 7,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 62 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 71,5 |
0| Kod towaru | COO FT4883 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica 3 [mm] | 72 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16UNF |
0| Kod towaru | COO FT4960 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0| Kod towaru | COO FT5272 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica 3 [mm] | 57 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0| Kod towaru | MMA 71758749 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
0
00
00| Kod towaru | PUR LS149 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
00
00| Kod towaru | PUR LS188B |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
00| Kod towaru | PUR LS285 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 74 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586019 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
| Ciężar [kg] | 0,415 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586040 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,284 |
0
00
0| Kod towaru | VAL 586047 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 81 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,483 |
0
00| Kod towaru | VAL 586073 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
| Ciężar [kg] | 0,372 |
0
00| Kod towaru | VAL 586077 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,272 |
