0
0
0| Środek | |
| Kod towaru | SKV 24SKV686 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | Środek |
| Ciężar [kg] | 0,28 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Przewód układu chłodzącego | Strona zimna |
| Przewód układu chłodzącego | Chłodnica powietrza doładowującego do przewodu rurowego |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 51 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 48 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Długość przewodu elastycznego [mm] | 300 |
| dopuszczony dla rodzaju pojazdu | Samochód osobowy |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
0
0
00| Kod towaru | GAT 09-0235 |
| Producent | GATES |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Kolor | czarny |
| Długość przewodu elastycznego [mm] | 300 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 51 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 48 |
| przestrzegać broszury |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7910069 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 058 145 856 A |
0| Chłodnica powietrza doładowującego, góra | |
| Kod towaru | MD 96072 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 058145856A |
| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 58 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 60 |
| Chłodnica powietrza doładowującego, góra | |
| Kod towaru | MTG 2400019 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Informacja uzupełniająca | bez opasek zaciskowych |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2460020 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2460021 |
00| Chłodnica powietrza doładowującego, góra | |
| Kod towaru | HP 111 552 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |
| Rodzaj przewodu | Wąż kształtowy |
0
0
0| Kod towaru | VAI 10-2839 |
| Producent | VAICO |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Średnica przyłącza (strona ssąca) [mm] | 58 |
| Średnica przyłącza (strona tłoczna) [mm] | 54 |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
0
0
0| Środek | |
| Kod towaru | SKV 24SKV686 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | Środek |
| Ciężar [kg] | 0,28 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Przewód układu chłodzącego | Strona zimna |
| Przewód układu chłodzącego | Chłodnica powietrza doładowującego do przewodu rurowego |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 51 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 48 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Długość przewodu elastycznego [mm] | 300 |
| dopuszczony dla rodzaju pojazdu | Samochód osobowy |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
0
0
00| Kod towaru | GAT 09-0235 |
| Producent | GATES |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Kolor | czarny |
| Długość przewodu elastycznego [mm] | 300 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 51 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 48 |
| przestrzegać broszury |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7910069 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 058 145 856 A |
0| Chłodnica powietrza doładowującego, góra | |
| Kod towaru | MD 96072 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 058145856A |
| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 58 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 60 |
| Chłodnica powietrza doładowującego, góra | |
| Kod towaru | MTG 2400019 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Informacja uzupełniająca | bez opasek zaciskowych |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2460020 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2460021 |
00| Chłodnica powietrza doładowującego, góra | |
| Kod towaru | HP 111 552 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |
| Rodzaj przewodu | Wąż kształtowy |
0
0
0| Kod towaru | VAI 10-2839 |
| Producent | VAICO |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Średnica przyłącza (strona ssąca) [mm] | 58 |
| Średnica przyłącza (strona tłoczna) [mm] | 54 |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
