0
00
00| Kod towaru | DEN DG-610 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Informacja uzupełniająca | bez nakrętki |
| Wersja | Instant heating |
| Wymiar gwintu | M8x1.0 |
| Długość całkowita [mm] | 135,0 |
| artykuł alternatywny | - |
| Technika połączeń | Pin |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Masa [g] | 24,5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA101808 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 135 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 123 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 134 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M8x1,0 |
| Rozmiar klucza | 8 mm |
| Natężenie prądu [A] | 8 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 20 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498481 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 8mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0| Kod towaru | MMA UY22A |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Technika połączeń | PIN |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
| Natężenie prądu [A] | 8,5 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Długość 1 [mm] | 85 |
| Długość 2 [mm] | 27,5 |
| Długość całkowita [mm] | 135 |
| Wymiar gwintu | M8X1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Czas nagrzewania [min] | 2 |
| Kod towaru | MTG H5 018 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 134,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| Wymiar gwintu | M8x1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 14 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
00| Kod towaru | HP 600 533 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
0
00
00| Kod towaru | DEN DG-610 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Informacja uzupełniająca | bez nakrętki |
| Wersja | Instant heating |
| Wymiar gwintu | M8x1.0 |
| Długość całkowita [mm] | 135,0 |
| artykuł alternatywny | - |
| Technika połączeń | Pin |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Masa [g] | 24,5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA101808 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 135 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 123 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 134 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M8x1,0 |
| Rozmiar klucza | 8 mm |
| Natężenie prądu [A] | 8 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 20 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498481 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 8mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0| Kod towaru | MMA UY22A |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Technika połączeń | PIN |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
| Natężenie prądu [A] | 8,5 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Długość 1 [mm] | 85 |
| Długość 2 [mm] | 27,5 |
| Długość całkowita [mm] | 135 |
| Wymiar gwintu | M8X1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Czas nagrzewania [min] | 2 |
| Kod towaru | MTG H5 018 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 134,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| Wymiar gwintu | M8x1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 14 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
00| Kod towaru | HP 600 533 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
