0
0
00| Kod towaru | BLP ADZ91807 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 18 |
| Długość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0250202087 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1,25 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Technika połączeń | M 4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 18 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0250312003 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1,25 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Technika połączeń | M 4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 16 |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDS402 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
00| Kod towaru | ASH 01-09-907 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 84 |
| Długość 1 [mm] | 48 |
| Długość 2 [mm] | 16 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Napięcie [V] | 11 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 103 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 85 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 12 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | BER GV 947 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 85 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 6 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
00| Kod towaru | HP 205 667 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
